DUK

Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek kainuos paslauga?
Preliminarią audito kainą galite apsiskaičiuoti patys pagal finansinio audito paslaugos klausimyne suvestus Jūsų duomenis naudodami formulę:
Y=3649,23+0,120654*X1+1,148*X2+89,90*X3, kur 
Y- finansinio audito kaina,

X1-Turto, nurodyto balanse vertė, Eur

X2-Darbuotojų sk.
X3-Planuojamos pajamos, Eur 
Apskaitos paslaugos kaina priklauso nuo laiko kaštų+15 proc.
ES paramos lėšų audito kaina nustatoma konkurso būdu, 
Kitų paslaugų – imamas 30 eur-100 eur. valandinis įkainis.

Nereikia tikėtis, kad paslaugos kaina bus tiksliai tokia, kokią apsiskaičiavote, todėl negali būti naudojama vietoje pasiūlymo. 

 
Įprastai pasiūlymas dėl finansinių ataskaitų audito teikiamas balandžio mėnesį akcininkų susirinkimui. Tokie pasiūlymai atlikti metinį finansinių ataskaitų auditą remiasi praėjusių metų skaičiais, juos perskaičiuojant į būsimo laikotarpio, kuriam ir teikiamas pasiūlymas, skaičius.
 
Pasiūlymas klientui teikiamas individualus, remiamasi klausimyne pateiktais duomenimis ir pokalbio metu išreikštais lūkesčiais, pateikiama sutarties sąlygų duomenys, pasiūloma individualizuota kaina ir sutartis.
 
Kur susipažinti su standartine paslaugų sutartimi?
www.lar.lt galima rasti pavyzdinę finansinių ataskaitų audito sutartį. Suprantama sutartis peržiūrima, ir pasirašoma patikslinus pavyzdinėje sutartyje pildytinas vietas.
Apskaitos paslaugų sutartis parengiama kiekvienam klientui atskirai, kaip ir konsultavimo ar kitų paslaugų, kad kuo labiau atitikti kliento poreikius.
Kaip pateikiami duomenys Audito įmonei?

Duomenys (duombazės) pateikiami elektroniniu paštu [email protected], ar per klientų portalą, kur prikabinami.